41 Yıllık Tecrübe

Randevunuzu Oluşturun

Galeri Özel Dikim

Özel Dikim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Öncelikle randevunuzu oluşturulduktan sonra sizi Levent Showroom’ da ağırlıyoruz. Sizinle, taleplerinize dair kısaca sohbet edip model servisimizi sunuyoruz. Modele karar verdikten sonra ise kumaş servisine geçiyoruz ve milimetrik şekilde ölçülerinizi alıyoruz. “Tela” ve “Kol provası” olmak üzere gerçekleştireceğimiz iki provanın ardından, 12-14 iş günü içerisinde tasarımımızı size ulaştırıyoruz.

*Bilgilendirme: Özel dikim randevularımız ve provalarımız Covid-19 virüsü önlemleri gereğince sosyal mesafe, maske ve eldiven kuralına harfiyen uyarak gerçekleştiriliyor. Sağlığımızı her şeyin önünde tutuyoruz. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkürler.

Kusursuz El İsçiliği ve Tecrübe

Modaevi olarak; resmi ortamlar, önemli günler ve özel anlarınız için bir erkeğin günlük ihtiyaçlarına uyum sağlayabilecek en doğru çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Kişiye özel tasarlanmış model ve kalıp seçiminden başlayarak, sizlere şıklığa giden yolun her adımında eşlik ediyoruz.

Faruk Saraç felsefesinde erkek giyiminin zamansız çizgisi ve yüksek kalitede dikiş teknikleri yer alıyor. Terzilik; yaratıcı güç ve kusursuz yetenekle harmanlanıyor. Atölyemizde işin büyük kısmı el işçiliğine emanet ediliyor ve bir cekette yaklaşık dört bin dikiş bulunuyor. Sadece modaevi olarak çalışmalarını sürdüren, stratejisinde kalite, stil ve hizmet barındıran markamız; her zaman üst kalitede bir tasarım sunmayı amaçlıyor.

Kumaşın Değerli Taşlarla Buluşması

Diamond Chip Suiting Collection

Türkiye’de sadece Faruk Saraç moda evinde kullanılan bu kumaşın içinde “pırlanta tozu” bulunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

24K Gold Treasure Box

Türkiye’de sadece Faruk Saraç moda evinde kullanılan bu kumaşın içinde “24 ayar altın” bulunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İş Birlikleri